פריצת כספות

פריצת כספות

היום יותר מאי פעם, לישראלים יש רצון ליצור חללים מאובטחים גם בתוך הבתים הפרטיים. בעבר, השימוש בכספות מכל סוג שהוא, היה נחלתם של אנשי העסקים ובעלי נכסים וממון. אבל עם עלייתם של גלי הפריצות לבתים בשנים האחרונות, כל אזרח מרגיש שיש לו צורך בהתקנת כספת. כמו כן כל אזרח יודע שיש לעיתים צורך לפנות לעזרת שירותי פריצת כספות, כאשר מנעול הכספת לא עובד וצריך לבצע החלפת צילינדר מהירה. טלפון אחד אל אנשי הצוות של חברת המנעולנים בעיר ואתם יכולים לקבל שירתי פריצת כספות מהירים ואמינים לכל מקום ובכל שעה.

עבודות פריצת כספות – מתן סיוע ברגעים הקשים

הנעילה של דלת כספת היא בדרך כלל נעילה מאוד עוצמתית, שלא נאמר עוצמתית מדי. זוהי בדיוק המטרה של כספת – לשמור על כל חפצי הערך החשובים והיקרים לכם ביותר, מכל משמר. אבל מה קורה כאשר אתם נעולים מחוץ לכספת של עצמכם? לא מצב נעים במיוחד, נכון? לפעמים מדובר בכספת שמכילה כסף של העסק או את האקדח הפרטי של הבית. ברגעים כאלה אתם חייבים למצוא מומחה פריצת כספות, רק כדי להבטיח שהחפצים היקרים יהיו שוב זמינים במהירות האפשרית ובמינימום סיכון לכספת. כל פורץ כספות מומחה יבין את המצוקה ויעשה הכל כדי להגיע במהירות לנכס שלכם ולפתוח את התיבה הנעולה.

במקום להחליף כספת – מצמצים נזקים לטווח הארוך

במקביל חשוב להבין בתהליך פריצת כספות יש אופציה לפגיעה בכספת. לא תמיד ניתן להסתמך על טכניקות פריצה שקטה, כדי להחזיר את המנעול לתפקודו הרגיל. ככל ואין לכם אופציה אחרת (למשל החלפת צילינדר לכספת), השימוש בכוח הוא המוצא האחרון. מומחה פריצת מנעולים יצליח להשתמש בטכניקות של פריצה אלימה, אבל לצמצם את הנזקים רק לאזור של המנעול בכספת. וזו היא טכניקה חשובה משום שהיא מאפשרת לכם להשמיש את הכספת מחדש. כל מה שתבקשו לעשות הוא החלפת צילינדר בכספת והתקנה מחודשת שלה בבית או בעסק. מבחינת עלויות יש לכך משמעות בעלויות נמוכות הרבה יותר לעבודה ולחלקי החילוף.

משימה שמחייבת הכירות מקצועית עם עולם המנעולים

אומנם יש הרבה מאוד נותני שירות בתחום המנעולים כיום בישראל, אבל לא כולם יודעים לתת את השירות המקצועי והמתאים ביותר לתהליך פריצת כספות. יש פה עניין של ניסיון רב שנים תפסיק כמו גם הכשרות מקצועיות שהמומחה צריך לעבור, בכדי לספק את שירותי פריצת כספות על הצד הטוב והמקצועי ביותר. צוות חברת המנעולנים בעיר מחזיק בכל הניסיון המקצועי הדרוש על מנת לבצע עבודות פריצת כספות למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. אנו נגיע עד לבית הלקוח על מנת לנסות ולטפל בבעיה. ובמידת הצורך נעביר את הכספת אל אחת מהמעבדות שלנו על מנת להתחיל טיפול מקצועי עם כלים מתקדמים יותר.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד