מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים: אילו שירותים ניתן לקבל?

אם גם לכם יצא לחפש בעבר שירותים של מנעולן בגבעתיים, ודאי גיליתם כי שירותי מנעולן הם רבים ומגוונים, מה שבהחלט יכול להקשות על אנשים למצוא את השירות שמתאים להם לפעמים.

אנו בחברת המנעולנים בעיר, נתקלים מדי יום בלקוחות שונים שלא ממש יודעים מה מציע מנעולן וזה עניין ייחודי רק לגבעתיים, אלא קורה גם מי שמחפש פורץ דלתות בתל אביב, מי שמעוניין לבצע שכפול מפתחות ובאופן כללי מי שמחפש מנעולן במרכז ובכל מקום בארץ בכלל.

כמו שאנו נשמח לתת לכם שירותי מנעולנות מקיפים ומלאים וכעת נשמח להסביר לכם על השירותים השונים שאתם יכולים לקבל.

שירותי פריצה

קורה לפעמים שמסיבה כלשהי המפתח שברשותינו מפסיק לעבוד, שאנחנו מאבדים אותו הוא שהוא נגנב. מנעולן מקצועי ידע להציע לכם פריצה לבתים ובמקרה ומדובר ברכב גם פריצת רכבים. חשוב מאד לבחור אך ורק מנעולן מקצועי, כזה שיידע לבצע את הפריצה מבלי לפגוע במנגנון הנעילה של הדלת, מה שעשוי לגרור הוצאות נוספות גבוהות.

שכפול מפתחות

בין היתר, מנעולן מקצועי ידע להציע לכם שכפול מפתחות. כמובן שזה אומר בין השאר שכפול מפתחות לבית ואם איבדתם את המפתח שלכם לרכב או שהוא נגנב חלילה, ניתן לבצע גם שכפול מפתחות לרכב. שימו לב שבמקרה של רכבים, אם אין מפתח ספייר, צריך לעשות דבר שנקרא שיחזור מפתחות וכמובן שאנחנו מציעים גם את השירות הזה.

החלפת מנעולים

כמובן, כל מנעולן שמכבד את עצמו צריך לדעת להציע לכם החלפת צילינדר וגם החלפת מנעול. באופן כללי, אנחנו ממליצים לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע שיש להם את ארגז הכלים השלם ושיכולים להציע לכם שירותי שונים של מנעולנות שבהרבה מאד מקרים יידרשו גם יחד וישלימו אחד את השני.  

Call Now Button
גלילה לראש העמוד