כיוון ויישור דלתות

הבית שלכם הוא בדרך כלל מקום מלא חיים. המשפחה גדלה שם, הילדים מתרוצצים ממקום למקום ואין לכם אף פעם רגע דל. על פניו זאת מציאות ישראלית אידיאלית. אבל אל תשכחו שאת כמו כל חפץ אחר גם הבית שלכם יכול להתמודד עם תקלות שנובעות מבלאי. בין היתר במערכות הדלתות של החדרים השונים בבית. לאורך הזמן הדלתות יכולות לקבל מכות או לסטות ממקומן. כך שאתם תרצו להזמין אנשי מקצוע לעבודת כיוון ויישור דלתות כדי להחזיר עטרה ליושנה. טלפון מהיר אל הצוות של המנעולנים בעיר ואנו נעזור לכם להחזיר את כל הדלתות למצב המקורי שלהן במהירות וביעילות.

מוצאים את האיזון למערכות הדלת – כיוון ויישור דלתות

כל מערכת צירים יכולה לצאת מאיזון. החל מדלתות מורכבות וכבדות במיוחד (כמו למשל דלתות של חדרי כספות בבנקים ומוסדות פיננדים) ועד לדלת חדר השינה של הילד שלכם. זה לגמרי טבעי וזה פשוט קורה מעצמו. הדבר היחיד שצריך לעשות הוא להחזיר את המערכת לאיזון, בעזרת תהליך כיוון ויישור דלתות. לעיתים תהליך זה דורש קצת עוצמה פיזית בכדי ליישר את הצירים או להחזיר למקום את הצילינדר. ולעיתים נדרשת החלפת צילינדר לצילינדר חדש כדי להתאים את הדלת למקום שלה. אלו הן פעולות שדורשות סינרגיה אבל הם בהחלט יכולות לבשר לכם לשפר את התחושה והמראה בתוך הבית.

התאמה מושלמת לחלל הפנים של הבית

כאשר לדלתות שלכם יש מראה חיצוני לא ישר, יכול מאוד להיות שיהיה קשה לסגור את דלתות חדרי השינה או האמבטיה והשירותים. התקלות האלו יכולות ליצור שתי בעיות. האחת היא בעיית עיצוב וניראות. עם השקעתם כל כך הרבה כסף בשיפוץ והתקנה של דלתות איכותיות, כל תזוזה שלהן מהמקום הורסת את המראה העיצובי שרציתם ליצור. שנית יש פה עניין בטיחותי. בבית שבו ילדים מסתובבים כל הזמן, דלת שלא נמצאת במקומה יכולה להשתחרר מהציר, או לשבת על ציר בצורה בולטת. בצורה כזו הילדים שלכם יכולים להיפגע או להיפצע, וזוהי סיטואציה שמאוד מומלץ למנוע מבעוד מועד.

אבטחת דלת הכניסה שיוצרת לכם בית בטוח

כיוון ויישור דלתות היא משימה חשובה במיוחד אצל שירותי מנעולן, דווקא כאשר מדובר בדלת הכניסה. וזאת כמובן לפני שדלת הכניסה חייבת להיות אטומה לגמרי לאורך כל שעות היום והלילה. כל סטייה או תזוזה של דלת הכניסה היא בגדר “פרצה הקוראת לגנב” והיא לגמרי יכולה לתקן את הבטיחות הכללית של הבית שלכם. הצוות המקצועי של המנעולנים בעיר, הוא צוות בעל ניסיון מקצועי עשיר וענף בתחומי האבטחה בכלל והמנעולים בפרט. אנו נוכל לעזור לכם ליצור סביבת מגורים בטוחה לילדים, כמו גם דלתות כניסה אטומות לבית. שיחת טלפון אחת ואנחנו נגיע לבצע את הליך כיוון ויישור דלתות לכל אחד מהדלתות בנכס.

 

Call Now Button
גלילה לראש העמוד