התקנת מנעולי ביטחון

התקנת מנעולי ביטחון

התקנת מנעולי ביטחון: מדוע מומלץ לעשות את זה?

רבים מאיתנו מסתפקים במנעול רגיל ושגרתי כשמדובר בהגנה על הבית שלנו או על נכסים אחרים בהם אנו שומרים דברים חשובים. יותר מזה, מרביתנו כלל לא נטרח להחליף את המנעול כשנעבור לבית חדש וזה בהחלט לא צעד חכם כל כך.

ההמלצה שלנו, חברת המנעולנים בעיר, היא לבצע התקנת מנעולי ביטחון, בין אם מדובר בבית חדש או בהחלפת מנעול ישן, שירות שבהחלט ניתן לבצע כאשר עושים החלפת צילינדר או פריצת דלתות וניתן גם לבצע בלי קשר לדברים הללו. בואו ננסה להבין מדוע זה מומלץ.

מנעול ביטחון = הגנה מקסימלית

מהו בעצם מנעול ביטחון? ובכן, מדובר במנעול שהפתיחה שלו היא נסתרת וידועה רק לבעלים שלו. כמו כן, בניגוד למנעולים רגילים, כאן כבר מדובר במנעולים מורכבים יותר עם יותר בריחים ובאופן כללי כזה שהרבה יותר קשה לפריצה. כשאתם רוצים להחליף מנעול, שווה לבדוק עם שירותי המנעולן שמצאתם אכן כוללים התקנת מנעולי ביטחון ובמידה ואין אפשרות כזו, כדאי לשקול לחפש בעלי מקצוע אחרים.

למי כדאי לבצע התקנת מנעולי ביטחון?

ובכן, התשובה הקלאסית לשאלה הזו היא שזה מתאים למי שמעוניין בהגנה מקסימלית ולרוב זה מומלץ למי שיש לו בית יקר יחסית, או כזה שבתוכו יש דברים יקרי ערך. יחד עם זאת, בגלל שלא מדובר במנעול יקר משמעותית ממנעולים רגילים, זה מומלץ לכל אחד למעשה. לכן, זה לא משנה אם חיפשתם מנעולן בתל אביב או דווקא פורץ דלתות בקריות לצורך העניין, מומלץ לשקול לעשות זאת בכל אופן.

אל תתפשרו על אמינות ויושרה

על אף שביצוע התקנת מנעולי ביטחון מספק הגנה גבוהה, אם תעשו זאת אצל מנעולן לא אמין ולא ישר, אתם למעשה נותנים פתח לפריצות וגניבות. לכן, אם אתם מחליטים לעשות התקנת מנעולי ביטחון, חשוב לעשות זאת אצל המומחים שידעו להעניק לכם שירות מקצועי ולא ינצלו חלילה את הגישה לבית שלכם.

אנו בחברת המנעולנים בעיר, ביצענו בהצלחה אלפי התקנות כאלו ונשמח לעזור גם לכם לשמור על הבית שלכם עם מנעול ביטחון איכותי וחדש.

השארת תגובה